Nasza Firma istnieje od 1990 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam w pełni sprostać oczekiwaniom klientów i zaoferować wysokiej jakości produkty. Nasza oferta obejmuje nagrobki i grobowce wykonane z granitów sprowadzanych z całego świata

Wykonujemy również kamienne posadzki, schody i kominki. W ofercie firmy znajdują się również parapety, blaty łazienkowe i kuchenne. Dbałość o estetykę i dokładne wykonanie sprawi, że podejmując współpracę z nami macie Państwo zagwarantowaną wysoką jakość wyrobów i usług oraz terminowość wykonania.

 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo

W stałej ofercie posiadamy kilkadziesiąt wzorów gotowych nagrobków z kamieni naturalnych  (pojedynczych, podwójnych i grobowców), które można obejrzeć w naszym punkcie sprzedaży. Specjalizujemy się w sprzedaży nagrobków granitowych według naszych projektów oraz na indywidualne zamówienie klienta. Realizujemy również szeroki wachlarz usług związanych z różnymi rodzajami wykończeń nagrobków.
 

Funkcjonalność oraz niepowtarzalne piękno kamienia naturalnego sprawia, że coraz częściej używany  jest do wystroju wnętrz domów. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę wyrobów z kamienia używanych w architekturze wewnętrznej. Są to parapety, schody, blaty kuchenne i łazienkowe, posadzki i elementy na kominki.
 
Kamień naturalny jest eleganckim, trwałym i funkcjonalnym materiałem. Jego uniwersalność różnorodność kolorystyczna oraz odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że granit jest coraz częściej stosowany w architekturze zewnętrznej.  Oferujemy Państwu  szeroki wybór kamiennych  elementów budowlanych takich jak kostka granitowa, krawężniki granitowe, płyty chodnikowe, płyty elewacyjne a także rzeźby i meble ogrodowe.